Job offers

Szanowni Państwo,

Poszukujemy kandydatów na stanowiska:

  • Inżynierów budowy w branży konstrukcyjnej z min. 2-letnim doświadczeniem budowlanym
  • Inżynierów budowy w branży elektrycznej z min. 2-letnim doświadczeniem budowlanym
  • Specjalistów ds. sprzedaży  mieszkań i marketingu
  • Grafików komputerowych
  • Informatyków (programistów) do obsługi serwisów internetowych

Poszukujemy osób uczciwych, dynamicznych, otwartych, o wyjątkowych predyspozycjach organizacyjnych.

Poszukujemy wykwalifikowanych grafików do współpracy przy opracowywaniu szaty graficznej serwisów internetowych, materiałów reklamowych i informacji wizualnej.

Chętnie nawiążemy współpracę z osobami, które pasjonują się aranżacją wnętrz, optymalizacją powierzchni mieszkalnej, ze znajomością nowoczesnych trendów w tym zakresie.

Zapraszam do współpracy tych wszystkich, którzy nie pasują do schematów, obowiązujących ideologii, panującej mody i są wyjątkowi według własnej oceny samego siebie.

Warunki współpracy ustalamy z każdym indywidualnie. Oczekujemy na propozycje Kandydatów co do oczekiwanych zasad współpracy.

Zainteresowane osoby, posiadające odpowiednie kwalifikacje i silną motywację współpracy, prosimy o nadsyłanie aplikacji zawierającej życiorys zawodowy (CV) i krótki list motywacyjny na adres: biuro@orzel.pl.

Wybrane osoby, spełniające nasze wymagania, zostaną zaproszone na rozmowę kwalfikacyjną.

Prosimy o zawarcie w dokumentach aplikacyjnych klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w ofercie pracy dla potrzeb procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 27.08.1997r. Dz. z 2002r., Nr 101, poz. 923 ze zm.".

Pozdrawiam, Dariusz Orzeł